fbpx

Emise

Navyšte své úspory o 10% ročně s měsíčním vyplácením úroků


Finanční prostředky získané emisí Dluhopisů budou Emitentem použity na zajištění vlastního bydlení pro nízkopříjmové skupiny obyvatel, zejména mladé lidi, samoživitelky, chovance opouštějící dětské domovy a pěstounské rodiny atd. Tato skupina lidí většinou končí na ubytovnách, protože vlastní byt je pro ně cenově nedosažitelný. Tuto mezeru na realitním trhu chce Emitent zaplnit nabídkou cenově dostupného vlastního bydlení, včetně zpřístupnění jeho financování.

Emitent veškeré prostředky využije primárně k nákupu nemovitostí s výraznou slevou na tržní ceně (33 až 50 %), prostřednictvím nákupů z insolvenčních a dražebních řízení. Hodnota nemovitostí bude vždy násobně převyšovat celkovou hodnotu emise.

Nakoupené nemovitosti, převážně bytové domy, hotely, rekreační střediska, penziony, kasárna, učiliště, větší rodinné domy a bytové celky se následně (prohlášením vlastníka, nenáročnou stavební úpravou, rekolaudací) rozdělí na jednotlivé apartmánové byty, které budou cenově výrazně levnější než klasické bytové jednotky a které lze financovat bez nutnosti zřízení zástavního práva, výhodným úvěrem ze stavebního spoření.

Emitent předpokládá, že měsíční splátka úvěru poskytnutého na pořízení apartmánového bytu bude nižší než současné tržní nájemné. Investice do nemovitostí patří k nejméně rizikovým. Předpokládaný minimální 30% zisk je daný rozdílem mezi nákupní a prodejní cenou. Současné zrušení daně z nabytí nemovitostí výši zisku ještě navyšuje.

Dokumenty k nahlédnutíVzor dluhopisu


vzor dluhopis